Мандрівний фестиваль 2019 в Олександрії!

Фільм «Послухай» режисерки Астрід Бюссінк відкрив, 19 листопада, ХVІ Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в місті Олександрія.

Відкриття фестивалю відбулося в Центральній міській бібліотеці для дітей. Учасниками перегляду стрічки «Послухай», доступ до якої надала координатор мандрівного фестивалю Коротка Ольга, стали близько 100 старшокласників шкіл міста, студенти КВНЗ «Олександрійський медичний коледж» та Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, вихованці Олексіївської недільної школи, в т.ч. діти з особливими потребами.

Цей фільм побудований на розмовах дітей із телефоном довіри у Нідерландах. Діти телефонують, аби розповісти про свої особисті проблеми чи радощі.

Хочеться наголосити, що важливою складовою заходів фестивалю є обговорення та дискусії, під час яких глядачі мають нагоду поспілкуватися з режисерами стрічок, правозахисниками, психологами, діячами культури. Тому бібліотекарі запросили фахівця міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, психолога – Нємова Вадима, який після перегляду документального фільму спонукав юних глядачів аналізувати порушену в ній проблему та шукав оптимальні шляхи її вирішення.

Присутні в залі активно брали участь в обговоренні та анкетуванні зворотного зв’язку, в якій оцінили фільм за шкалою від 1 до 10, а також залишили свої враження.

По закінченню обговорення психолог показав відеофільм «Новенька», який продовжив дискусію про шкільний булінг, адже з цією проблемою зараз стикаються багато підлітків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.