Мандрівка веселим потягом по бібліотеці

Чи мандрували ви потягом по бібліотеці?.. Ні? А читачі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна мали нагоду здійснити таку подорож.

16 серпня по місту Книгоград відправився додатковий бібліопотяг, який зібрав повні вагончики веселих та допитливих пасажирів – читачів бібліотеки.

Діти поділилися на дві команди: «Сонечко» та «Казкові пірати» і, отримавши завдання, відправилися в казкову мандрівку.

Бібліопотяг зупинявся не тільки на уже знайомих станціях: «Знайомство», «Розвага», а ще і на нових. На станції «Казковій» діти відгадували назви казок, на станції «Спортивній» взяли участь у змаганні «Вмілі та спритні», після чого отримали підказку про те, до якої зупинки їм слідувати далі. Наступною зупинкою була «Зоологічна», де діти відгадували кросворд про тварин. На станції «Складальній» веселі пасажири зі слова «рентгеноелектрокардіографічний» складали нові слова, а на «Шифрувальній» – розгадували шифрограму від Шерлока Холмса.

У вагоні книжкових відкриттів діти познайомилися з новими сучасними авторами і новими книжковими серіями. І на останній станції – «Доганялки» – дві команди взяли участь у вікторині, де проявили свої інтелектуальні здібності у різних галузях знань.

З усіма завданнями присутні впоралися на відмінно. Діти були в захваті від участі в цікавих і веселих іграх.

Заключним акордом заходу стало частування дітей яблуками з медом та чаєм.

Хочеться вірити, що мандрівка бібліопотягом відкрила для дітей багато нових імен та цікавих добрих книг, які вони обов’язково прочитають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.