Мала історія…В ній стільки мужності і гіркоти

Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться.

Куди вітром приб’є – там і залишить своє насіння. Але ж людина не перекотиполе, і, як казав Павло Загребельний: «На порожньому місці роду не заснуєш». Саме тому ми повинні знати історію, а історія наша полита кров’ю і сльозами. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами.

Напередодні Дня пам’яті Героїв Крут, 28 січня, працівники бібліотеки-філії № 5 провели урок-реквієм «Мала історія…В ній стільки мужності і гіркоти» для учнів 9 класу в ЗНЗ №8. Основна мета уроку виховувати в дітей інтерес, повагу до історичного минулого нашого народу. Під час заходу йшлося про подвиг студентів під Крутами – бібліотекар розповідала про історичні події, що відбувались у 1918 році. Учні переглянули документальні відеоролики «До Дня пам’яті Героїв Крут», кожен висловив свою думку про ті далекі події, але такі близькі нам сьогодні. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять полеглих Героїв.

Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.