Майстер-класи з виготовлення равлика з пластиліну та в техніці квілінгу

Бібліотекарі централізованої бібліотечної системи розпочали нову серію майстер-класів на базі центральної міської бібліотеки для дітей, вдосконаливши формат їх проведення.

Враховуючи те, що популярність бібліотечних щоденних майстер-класів швидко набирає обертів, збільшується дитяча різновікова аудиторія, було вирішено проводити їх двічі на день – о 1400 (для малечі віком від 3 до 7 років) та о 1500 (для дітей віком від 8 до 12 років).

Молодші дітки сьогодні, приклавши максимум зусиль та творчої уяви, під керівництвом креативних фахівців бібліотеки для юнацтва виготовили равлика, використовуючи кольоровий папір та пластилін. Цікаво те, що у кожної дитини вийшов свій равлик – кумедне маленьке створіння з власною хатинкою на спині. Одні дітки використали пластилінові кульки для декорування равликового будиночка, а інші – розтертий пластилін, де один колір плавно переходив в інший.

Старші дівчатка та хлопчики теж створювали равлика, але вже у складнішій техніці – у квілінгу. Довелося гарно потрудитися! Адже для того, щоб зробити равлику неймовірно красивий будиночок на спинці, треба було спочатку заготовити смужки різнокольорового паперу, скручені у спіралі.

Творчий процес захопив дітей на всі 100%! Яскраві равлики радували око і дітей, і їх батьків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.