Майстер-клас з виготовлення флікерів «Правила дорожнього руху»

Сьогодні у бібліотеці для дітей був не просто майстер-клас, а БЕЗПЕКОВИЙ майстер-клас, дуже важливий!

Дітки виготовляли крутецькі флікери – світловідбивачі у формі лапок тваринок, які допоможуть дівчаткам та хлопчикам бути більш помітними на дорозі, адже відбиватимуть світло у сутінках, тож водії зможуть вчасно побачити маленького пішохода та зупинити авто.

Майстер-клас був незвичний ще й тому, що малеча мала змогу поспілкуватися зі справжнісінькими поліцейськими. Начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Олександрійського РВП ГУНП Кіровоградської області Оксана Зраєнко та інспектор з ювенальної превенції Вікторія Котенко розповіли дітям про важливість дотримання правил дорожнього руху та про те, що така маленька річ як флікер допоможе їм уникнути небезпечних ситуацій на дорозі та зберегти життя.

Прикріплювати цей аксесуар можна по-різному: на застібку блискавки, прив’язувати мотузкою до ременя або приколювати шпилькою до куртки. Головне, щоб світловідбивач вільно звисав. Тепер кожен учасник майстер-класу вирішить сам, де буде місце для його флікера: на одязі, рюкзачку, скейтборді, роликах чи на колясці у братика або сестрички.

Захід проведено в рамках проєкту «Амбасадори безпеки» за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.