5

Майстер-клас з розпису гіпсових фігур «Патріотичне серце»

Сьогодні маленькі читачі мали змогу дати волю своїй фантазії на повну.

Бо, завітавши до центральної міської бібліотеки для дітей на майстер-клас з розпису патріотичних сердець, розфарбовували на свій смак, завчасно підготовлені гіпсові фігурки. Все що потрібно було – це акрилові фарби патріотичних кольорів, палітри, пензлики, серветки та стаканчики, а ще – великі добрі дитячі серця, які бажають миру.

Кожен мав змогу проявити свою фантазію, розмалювавши фігурки в довільній формі. А головним завданням маленьких художників було наповнити це серце любов’ю, добром та вірою в перемогу нашої країни. Швидко впоравшись з творчою роботою, малеча почимчикувала до кімнати казок. Тут вони мали змогу переглянути «Бабай» – український анімаційний фільм-фентезі, знятий Мариною Медвідь на студії «Укранімафільм».

Фільм розповідає про чарівну дівчинку, яка шукає своїх батьків, викрадених Бабаєм. Кумедні персонажі мультфільму – це міфологічні істоти – Бабай, Чорт, Змій Горинич, Відьма, птаха Алконоста, Вій та інші. Діти із задоволенням спостерігали за пригодами безстрашної дівчинки Світланки. Погравши та релакснувши, діти, бажаючи скорої зустрічі, пішли по домівках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.