Майстер-клас по розпису футболок

Літо не за горами, теплі деньки вже близько, а значить пора оновити і поповнити свій гардероб!

І не обов’язково бігти за новими речами в магазин, можна створити красу власноруч. Адже від спокуси розписати своїми руками футболку неможливо втриматися навіть тому, хто зазвичай до творчості байдужий. Варто тільки подумати про те, який простір для креативу дає декорування футболки, як дух захоплює! Це і мальовничі плями, і тематичні зображення, і цікаві написи… Ну, а якщо нічого винаходити не хочеться, то завжди можна скористатися одним з безлічі трафаретів. В цьому впевнилися учасники майстер-класу по розпису футболок «Весняний настрій», який пройшов 12 березня в Центральній міській бібліотеці м. Олександрія.

Учасники майстер-класу стали дизайнерами та створили свою неповторну футболку. Процес розпису був захоплюючий, а бібліотекар ділилася з присутніми секретами успішного малюнка: «Чим більше малюєте, тим більше виходить. Створена вами футболка буде приносити радість довгий час, адже фарби, які ми використовуємо, навіть після прання не змиваються».

Шановні олександрійці, приходьте на майстер-класи в Центральну міську бібліотеку і ми покажемо як урізноманітнити повсякденне життя, позбутися втоми та налаштуватися на творчість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.