1

Майстер-клас «Підкова миру» та інші розваги

Промайнуло два тижні дитячого читання.

Дуже швидко але надзвичайно насичено та яскраво.

Щодня до дитячої бібліотеки збігалися діти разом зі своїми батьками. Бібліотекарі організовували для них різноманітні майстер-класи, пізнавальні та розважальні заходи, під час яких всі присутні спілкувалися та, на якусь мить, забували про проблеми, з якими спіткнулися останнім часом.

Сьогодні відвідувачі зібралися на майстер-клас «Підкова миру». Цей оберіг малеча створювала для близьких та наших захисників. З простих матеріалів (картону та атласної стрічки) отримується наповнена теплом та добром неймовірно патріотична підкова.

Також малечі було представлено бібліотечного робота Alpha. Усі присутні надзвичайно зацікавились танцюючим роботом, адже він розмовляє та рухається. Діти активно повторювали всі рухи як танцювальні, так і спортивні.

Крім того, відвідувачі цього дня мали змогу розвантажити себе морально та заспокоїтись за допомогою антистрес розмальовок «Моя Україна». Дітям було запропоновано різноманітні розмальовки української тематики, які вони розфарбували так, як вони бачать свою власну вільну Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.