1

Майстер-клас «Малювання в техніці крапкового пуантилізму»

Далеко не всі діти люблять малювати, і частіше за все проблема ховається в непевності у власних здібностях.

Багато хлопчиків та дівчат намагаються малювати й, при перших невдачах, просто відмовляються від цього захопливого заняття. Але що ж робити, щоб дитина повірила в себе та у свої вміння? Один з дієвих способів – експерименти та нетрадиційні техніки малювання, адже створення нового, оригінального твору мистецтва, в якому гармонує все: колір, лінії, сюжет. Це велика можливість для дітей міркувати, експериментувати, а найголовніше, самовиражатися.

21 червня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС для дітей був проведений майстер-клас «Малювання в техніці крапкового пуантилізму», який провела викладач з образотворчого мистецтва з м. Харкова Мандебура Анастасія.

Юні художники, не бійтеся використовувати нетрадиційні методи малювання, пробуйте щось нове та незвичайне, а, поєднавши декілька технік, ви створите справжній шедевр та релакс.

Шановні олександрійці та гості міста, запрошуємо дітей, віком від 10 до 15 років, відвідати майстер-класи з малювання, які будуть проходити щовівторка о 15:00 годині в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Гарантуємо вам творчу атмосферу та гарний настрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.