Майстер-клас «Брошка з деніму»

Хто ж із нас не любить джинсовий одяг?!

Сьогодні джинсові речі є в гардеробі кожної людини. А ще пару століть тому вони вважалися виключно робочим одягом. Зараз же джинси отримали здатність поєднуватися з будь-яким предметом гардеробу.

Тож усі вже здогадалися, що під час суботнього майстер-класу в бібліотеці для дітей мова йшла не тільки про джинсовий одяг, а й про таку тканину як денім. Це дуже практична тканина, яка використовується у виготовленні сумок, взуття, аксесуарів.

Бібліотечні майстрині під час майстер-класу забезпечили усіх модників цією унікальною джинсовою тканиною, ножицями, голками з нитками, гудзиками. І закипіла робота…

Дівчатка та хлопчики відчули себе справжнісінькою богемою, адже багатоярусна брошка з деніму (джинсу) – це стиль шику і унікальності!

Як і характер учасників майстер-класу, прикраси у всіх вийшли різними. Але тепер дівчатка можуть приколоти цю креативну модну брошку будь-куди: до коміра пальто або жакета, до головного убору, сумочки чи широкого пояса. А у хлопчиків знову з’явився чудовий шанс порадувати унікальним модним аксесуаром маму, сестричку, бабусю чи подружку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.