Любі користувачі!
До останнього ми сподівалися, що вже найближчими днями матимемо можливість зустрітися з вами.
Але згідно Постанови КМУ заклади культури відкриються для відвідувачів з 10 червня 2020 року. Тому, бібліотеки міста Олександрії поки що залишаються зачиненими для користувачів.
Вибачте за незручності, будьте здорові!
Ми вас любимо і чекаємо по закінченню карантину.
Про будь-які зміни в роботі бібліотек дізнавайтесь зі сторінок наших бібліотек у фейсбуці чи на сайті нашої системи.