Літні пригоди в дитячому Інтернет-центрі

Серпень викликає змішані почуття. Начебто ще літо і відпочинок, але розумієш, що через декілька днів розпочнеться навчальний рік, і буде зовсім інший, новий графік життя, не завжди простий і безтурботний.

У останні дні літа, як і в інші дні, центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна радо відкриває свої двері маленьким відвідувачам.

Сьогодні у дитячому Інтернет-центрі було по-справжньому гаряче, і не лише тому, що на дворі спекотне літо, а ще й тому, що на дітей чекав насичений цікавою інформацією захід у форматі Інтернет –драйву «Лоцман у морі Інтернет-ресурсів».

Юні користувачі дізналися про можливості новітніх технологій та роль Інтернету в нашому повсякденному житті, отримали консультації бібліотечних працівників щодо правил користування сучасними гаджетами, Інтернет-простором та його безпечності.

А ще знайомились з різними Інтернет-сайтами, брали участь у вікторині «Інтернет – друг, Інтернет – ворог», долали різноманітні перешкоди, які зустрічались їм у «морі» Інтернету. Користувачі бібліотеки отримали корисну інформацію з відеоролику «Комп’ютерна залежність».

Інтернет – це справжнє вікно у всесвіт, і треба вміти користуватися усіма його перевагами, щоб завжди жити в ритмі з часом!

Тож використовуйте Інтернет з користю, а головне з обережністю! Не замінюйте живе спілкування на спілкування он-лайн, адже нічого не може бути ціннішого, ніж усмішка рідної людини чи жива емоція!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.