Літературні герої: цукерки за знайомство

Кожна пора року має щось дивовижне, прекрасне і особливе. Щедра осінь зачаровує нас своєю красою, пригощає дарами, радує око різнобарв’ям кольорів та відтінків.

У кожному місяці осені не лише багато фантастичних красивих днів, а й чимало свят та визначних дат.

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, працівники Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна провели промо-акцію «Літературні герої: цукерка за знайомство» в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», що підтриманий Британською Радою в Україні.

Ця акція – це зустріч літературних героїв з мешканцями міста, поєднання приємного з корисним, за допомогою цукерок бібліотекарі намагались привернули увагу юних читайликів до бібліотеки.

Дивно, але у книг і цукерок є щось спільне, а саме: вони супроводжують нас все життя, причому з самого раннього дитинства; від читання цікавої книги і смачної цукерки у нашому організмі виробляється «гормон радості» – серотонін. А ще багато цукерок носять імена літературних героїв чи назви казок – «Ясочка», «Червона Шапочка», «Гуллівер», «Буратіно», «Бабусині казки», «Золотий ключик», «Маша і Медвідь», «Кіт у чоботях» тощо.

Казкові герої: Змій Горинич, Кішка Зося, Лісовик, Буратіно, Водяний, Баба Яга та дівчинка Маша радо зустрічали перехожих, розповідаючи їм про бібліотеку, закликаючи їх більше читати, поринаючи у чарівний та пізнавальний світ літератури. «Бібліотека чекає на вас», – саме так звертались герої до перехожих, роздаючи цукерки та візитки-календарики маленьким та великим містянам.

Не обійшлось і без вітань. Теплі щирі слова привітань звучали з вуст наших маленьких читайликів.

Впродовж дня тривала акція безкоштовного запису до бібліотеки «Святковий бонус».

Весело, цікаво та з користю у цей день проведено час та отримано заряд позитивної енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.