Літературна скарбничка Отакі на світі письменники, отакі українці

Іван Котляревський – гордість України. Творчість його є своєрідним місточком, що з’єднує давню українську літературу з новим національним письменством. Саме Котляревський своєю творчістю вперше посмів нагадати українцям, що вони українці, що не варто соромитись рідної мови, що українською мовою можна створювати справжні шедеври.

24 травня в рамках обласної акції «Мов Фенікс, з попелу воскресло слово» до 250-річчя з дня народження І.Котляревського в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна відбулася літературна скарбничка «Отакі на світі письменники, отакі українці». Бібліотекарі підготували для учнів ОНВК № 17 цікаву розповідь про видатного письменника та його твори. Найбільшу увагу приділили бурлескно – травестійній поемі «Енеїда» та п’єсі «Наталка Полтавка».

Діти з великим задоволенням переглядали відеоролики про життя та творчість письменника. Дізналися, що за мотивами «Енеїди» створено мультфільм «Пригоди козака Енея», який передивилися на одному диханні. Дуже цікавим для учнів став Інтерактив з пояснення фразеологізмів використаних творах письменника.

Дізнавшись більше про особисте життя автора й переглянувши відеоролик «Кохання Котляревського» учні зробили висновки, що п’єса «Наталка Полтавка» тісно переплітається з його життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.