2

Лялькова вистава «Ріпка»

Працівники бібліотеки-філії №3 для дітей вирішили захопити маленьких користувачів – школярів групи продовженого дня НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. школа-мистецтв» сценічним дійством, і тим самим, залучити їх до бібліотеки та читання.

Дитина, яка бере участь у ляльковій виставі вчиться творчо мислити, виявляти та розвивати свої таланти, реалізовувати свою фантазію, та, звісно, залучається до культурних та літературних здібностей. Школярі спробували себе в ролях головних героїв української народної казки «Ріпка» та імпровізували в «Ріпці на новий лад», в якій розповідалось про користь та шкідливий вплив інтернету, прагнення спілкуватися в реальному житті, читати казки. Для «розігріву» малечі влаштували руханку, а щоб маленькі школярі більше поринули у суть історії театру, бібліотекарі й самі розіграли сцену, в якій представляли лялькових персонажів та розповідали їх передісторію.

Цього дня діти не лише відчули себе ніби у справжньому театрі, а й разом із казковими героями танцювали, співали та відгадували загадки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.