Посмішка
Приємно створювати діткам свято, адже дитяча посмішка та радість в оченятах – найдорожчий скарб не лише для батьків, а й для всіх, хто розуміє зміст та істинні цінності у житті.
У Всесвітній день доброти, 13 листопада, в Центральній міській бібліотеці для дітей пройшла лялькова вистава «Посмішка». Герої вистави, на своєму прикладі, вчили глядачів доброти, поваги та взаємовиручки. Діти зрозуміли, що заздрість погана риса, і треба цінувати те, що маєш. За добрі вчинки найкращим подарунком буде щира посмішка на знак вдячності.
Головні герої Зайчик та Їжачок підготували для дітей цікаві загадки. А по закінченні вистави діти з великим задоволенням малювали казкових героїв.
Захід пройшов в рамках реалізації проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики»» за підтримки Британської Ради.