Квіз-вікторина Хто казки знає – той відгадає

А чи замислювалися ви коли-небудь над тим, звідки беруться казки?

Ось як цікаво на це питання відповів відомий фінський письменник-казкар Закаріас Топеліус: «Як настане літо, вийдіть дуже рано в поле, коли роса лежить на траві – там блищать тисячі казок, мов діаманти. Потім на берег моря, де на воді граються маленькі кучеряві хвилі з білими баранцями – то і є казки. Восени прислухайтесь до шуму смерек, що розповідають предковічні казки про велетнів. Або пошукайте їх у вересові – він знає безліч казок».

А от щоб довідатися чи знають наші дітлахи казки, бібліотекарі бібліотеки-філії №10 підготували для них квіз-вікторину «Хто казки знає – той відгадає».

Дівчатам та хлопцям довелось добре попрацювати даючи відповіді на різноманітні запитання у грі «Так чи Ні» та в конкурсі для кмітливих «Чи вірите ви що…?» пригадуючи всі прочитані та почуті казки. А ще, вони побували на «Казковому аукціоні» та перевірили настільки уважними були при читанні тієї чи іншої казки і намагалися згадати яке слово складав Кай з криги. Відгадували ім’я автора, маючи його короткий опис, фото та найпопулярнішу казку. І от халепа… казку «Червона шапочка» писали всі, окрім Шарля Перро. Проявили свої акторські здібності, зображуючи різних героїв за допомогою такого мистецтва, як пантоміма – одним із найпопулярніших був крокодил. І найсмішнішим та найцікавішим став конкурс малювання з заплющеними очима. Деяких казкових персонажів змінили настільки, що їх було не впізнати.

Казка – це дитинство людства і його мудрість. Читайте і слухайте казки, вивчайте їх і переказуйте. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас і після нас, хай виховують нас і вчать, як треба жити по правді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.