1

Квітів море на бруківці й криваві троянди

21 листопада назавжди стало незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє.

Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. І ми повинні пам’ятати про тих, хто виборював та виборює свободу і незалежність рідної землі.

Саме з цією метою працівники бібліотеки-філії № 8 для юнацтва, об’єднавшись з молоддю: студентами Олександрійського державного політехнічного коледжу, учнями ЗНЗ №15, Ліцею інформаційних технологій, НВК №9, організували вахту пам’яті «Квітів море на бруківці й криваві троянди». Вогонь скорботи, як символ пам’яті, запалила молодь під час хвилини мовчання. Смуток та біль виблискував на очах юних патріотів.

Про героїзм, подвиги, втрати, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність з тремтінням у голосі розповідали наші герої-земляки: учасники АТО – Проценко Сергій (3 полк Кропивницького спецназу); учасник подій на майдані – Лещенко Олександр (81 десантна бригада); Предіко Владислав ( 57 мотопіхотна рота); Іщенко Костянтин (боєць «Добровільного батальйону», нацгвардієць в/ч2269); Дон Олег (підполковник в/ч 2269, військовий психолог). Після чого на весь зал лунало гасло: «Слава Україні! Героям Слава!».

Завершилася зустріч фотосесією напам’ять та словами подяки і шани учасникам АТО від колективу бібліотеки для юнацтва та учнівської молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.