Куди приводять сни

Всесвітній день сну відзначається щорічно третьої п’ятниці березня. Загадковий світ сновидінь, в який ми занурюємося вночі, таїть в собі безліч таємниць та загадок.

Сни хвилюють нас, зачіпають нашу цікавість і нашу душу, змушують замислитися над своїм життям.

Як же провести Всесвітній день сну? Відповідь здається очевидною. Якщо ви часто недосипаєте, перевтомлюєтеся, вимотуєтеся, потребуєте якісного відпочинку і повноцінного сну – постарайтеся просто відіспатися в цей день.

Також можна весело і креативно відзначити День сну, як це зробили працівники бібліотеки-філії №10 та учні 7-А класу прийшовши в піжамах, кімнатних капцях, з подушками та ковдрами на dream-party «Куди приводять сни».

Учасники паті мали змогу дізнатися про сновидіння їх значення та особливості, користь повноцінного сну, розвіяли міфи про сон та сновидіння та багато чого іншого.

Ми всі знаємо, що спати на уроках заборонено! Однак сьогодні, учні 7-А класу, цілком законно отримали можливість на уроці математики!!! протягом п’яти хвилин насолодитися денним відпочинком.

Та, звичайно, найбільш цікавою стала друга частина dream-party. Ігри «Ти особливий», «Знайди пару», «Бій подушками», конкурси: «Краща піжама» та «Улюблена поза сну» викликали гарний настрій та позитивні емоції.

На завершення паті, учасники, мали змогу посмакувати гарячим шоколадом та різноманітними смаколиками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.