Кримчани на захисті української державності

26 лютого Указом Президента в Україні встановлено щорічне відзначення Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Саме цього дня у 2014 році кримські татари, українці та представники інших національностей зійшлися на мітинг в місті Сімферополі, підтримуючи територіальну цілісність України.

До цієї події, вшановуючи мужність і героїзм громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у боротьбі за територіальну незалежність нашої держави, бібліотечні фахівці центральної міської бібліотеки презентували виставку у форматі ретроспективи подій «Кримчани на захисті української державності». Матеріали виставки розповідають про історичне минуле і сьогодення півострова з метою показати українському суспільству, що Крим у сьогоднішній суспільно-політичній ситуації підтримують навіть діти і прагнуть ще раз підкреслити, що Україна – суверенна і неподільна держава з непорушними кордонами.

Не варто забувати, що боротьба за Крим та захист його мешканців – справа честі для кожного українця. А прийняття проекту Указу Президента України «Про День опору кримчан російській агресії» дозволив ввести 26 лютого до офіційного календаря та став ще одним приводом до широкого інформаційного висвітлення теми Криму.

Адже Крим – це Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.