«Країна дитинства – країна добра»

Щороку 1 червня, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

Бібліотекарі бібліотеки-філії №10 Олександрійської МЦБС завжди беруть активну участь в організації та проведенні дитячих свят. Ось і цей рік не став винятком. Для своїх найменших пошановувачів, вихованців ДНЗ №28 та для дітлахів мікрорайону Перемога, завдяки співпраці з громадською організацією «Нова Хвиля», бібліотечні фахівці організували та провели святкову феєрію «Країна дитинства – країна добра».

Цього дня всім було по-справжньому жарко. І не тільки від сонечка, а від того, що діти грали в ігри. І навіть не в телефонні! А в ті, що багатьом з них не знайомі, що так колись любили діти – народні ігри, хороводи.

Бібліотекарі змогли розказати та навчити, показали радість та красу різноманітних ігор. Це і «Хокей з віником», і «Мотузочка», і Мячоприг», і «Два притопи, три прихлопи», «Сміхоленд» та багато інших. Тепер діти зможуть грати самі та навчати інших.

Перерви між іграми заповнювалися танцювальними паузами. Звичайно ж, бібліотекарі не змогли обійти своєю увагою і суперсильних, надійних та найкращих захисників наших дітлахів – татусів. Перевірили їх спритність та надійність в конкурсі «Хто сильніший».

Для кожної дитини є в житті людина, дорожча від усіх. Це та, яка народила, ростила, вчила говорити і ходити, яка завжди піклується, наймиліша і найкрасивіша, яка впізнає серед десятків дітлахів свого єдиного чи єдину. І це – Мама. В конкурсі «Вгадай сина-доньку», вони показали всю свою неперевершеність, де серед сотні малюків, віднайшли своїх дітлахів.

По закінченні заходу діти отримали солодощі, морозиво та гарний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.