1

Країна Чудес Льюїса Керрола

Думаєте, діти понад усе люблять цукерки?

А ось і ні! Дітям найбільше подобаються веселощі й розваги! Весела музика, танці, конкурси та ігри, – все це неодмінно має бути у житті дитини.

Неймовірне свято казки влаштували працівники дитячої бібліотеки з нагоди дня народження всесвітньо відомого письменника Льюїса Керрола. 27 січня, 190 років тому, в графстві Чешир народився хлопчик, який до цих пір змушує серця битися частіше, а уяву – грати всіма барвами.

За мотивами найвідомішого твору автора було проведено дійство для школярів ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) та Олександрійського колегіуму. Двічі за день бібліотекарі перевтілювалися в допитливу Алісу та загадкового кота, божевільного Капелюшника та грізну королеву.

Протягом заходу всі присутні поринули в чарівний світ Льюїса Керрола, відчувши себе героями його творів. Із задоволенням брали участь в онлайн-вікторині та рухливих іграх, із запалом танцювали з Капелюшником та допомогли Алісі потрапити додому, підібравши всі ключі.

Навіть дорослі повірили в казку та в те, що і житті має змінюватися все на краще та панувати добро. Неймовірні емоції переповнювали всіх учасників свята, а яскраві світлини є тому доказом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.