1

«Конвенція ООН на сторожі дитинства»

Саме таку назву мав правовий брифінг, на який завітали до центральної міської бібліотеки для дітей школярі – користувачі дитячого Інтернет-центру. Цікава форма заходу допомогла дітям розширити їх знання і уявлення про такі важливі для кожного з них права, про документи, які захищають і охороняють їх – Декларацію прав дитини та Конвенцію про права дитини.

Діти подорожували правовою країною, пригадали казки, в яких порушуються певні права, а також деякі статті «Конвенції ООН про права дитини» та переглянули короткометражні відео. На брифінг завітали казкові персонажі, які із задоволенням допомагали ведучим розповісти про права дітей. Разом з героями читачі відгадували правові пантоміми та загадки, розв’язували тести та проводили вікторину.

На завершення усі учасники заходу активно відповідали на узагальнюючі запитання і продемонстрували високий рівень знань. А ми сподіваємось, що нові почуті факти та набуті знання обов’язково стануть їм у нагоді у подальшому житті. Адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним та захищенним, а нам надає упевненості в собі. Дуже сподіваємося на те, що рівень правових знань та правова культура наших учнів піднялися на більш високий рівень.

Після заходу школярі вийшли задоволеними: вони тепер не тільки знають, які права в них є, але й куди треба звертатися у разі їх порушення, для захисту себе і своїх друзів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.