1

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА В БІБЛІОТЕЦІ

Практично у кожного з нас хоч раз у житті виникала ситуація, коли була потрібна кваліфікована допомога юриста.

Зазвичай фахівця у галузі юриспруденції потрібно обирати не менш уважно, ніж лікаря чи вчителя. Найкращий спосіб обрати кваліфіковану правову допомогу – звернутися до юридичної приймальні, яка працює на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.

23 червня, до бібліотеки на консультацію до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Дегтярьова Максима Вікторовича звернулися жителі міста з наступними питаннями:

– порядок отримання закордонного паспорта;

– оскарження рішення про збільшення тарифу за водопостачання;

– отримання паспорта для виїзду за кордон з метою здобуття освіти.

Запрошуємо всіх охочих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Запрошуємо до бібліотеки всіх, кому необхідна правова допомога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.