«Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»

У період літніх канікул, коли школярі не перенавантажені великою кількістю завдань, є чудова нагода поспілкуватися на надзвичайно важливі для маленьких громадян теми – права та обов’язки.

Напередодні Дня Конституції України бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей запросили своїх маленьких відвідувачів на правовий орієнтир «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо».  До  підготовки підійшли особливо ретельно, аби донести матеріал до малечі доступно, лаконічно та цікаво. У дитячому віці неможливо знати детально всі закони. Але основною інформацією, що стосується саме їх, діти обов’язково повинні володіти.

Під час заходу були використані різні форми викладення матеріалу. Це уривки з мультфільмів з прикладами правопорушень, ілюстрації, обговорення різноманітних життєвих ситуацій. Юні громадяни України брали активну участь у віртуальній вікторині.

Головне, що бібліотекарі намагалися донести малечі, – це ніколи не забувати про те, що ми всі – люди і кожен з нас унікальний. Вірш Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина» як найкраще говорить про це. Тож варто поважати у собі людину та оточуючих навколо себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.