Конституція України − оберіг нашої держави

28 червня нарешті збулася багатовікова мрія українського народу: була прийнята Конституція незалежної держави – України.

Щоб ознайомити дітей з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, бібліотекарі ЦМБД ім. Ю.Гагаріна провели правовий орієнтир «Конституція України − оберіг нашої держави» з користувачами книгозбірні. Бібліотекар Купчак С. розкрила читачам Конституцію, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності.

Захід поєднував у собі історичні факти про становлення нашої Конституції та правові аспекти. Особливого святково-патріотичного настрою присутнім додали мультимедійна презентація «Права дитини у нашій державі», музичні композиції відомих українських виконавців про рідну державу та тематична книжкова виставка. А на завершення присутні взяли участь в обговоренні правових ситуацій та конкурсі «Я-громадянин», читали вірші, розділи Конституції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.