Конкурс скоромовок «Триндичихи і триндичі»

Хто з нас не бажав би бути схожим на телеведучого? З прекрасним чистим голосом, милозвучною, чіткою вимовою та дикцією.

Вся ця краса – це наполеглива праця, в основі якої лежать всім нам відомі скоромовки, складність яких полягає в тому, що з першого разу їх взагалі важко промовити. А ще, дуже весело та смішно, в цьому переконалися учні 4-А класу ЗНЗ №10 для яких працівники бібліотеки-філії № 10 влаштували конкурс скоромовок «Триндичихи і триндичі», присвячений Міжнародному дню рідної мови. Ось де можна було відчути на собі всі тонкості та казуси ораторського мистецтва.

Учасники конкурсу змагалися у трьох турах, два з яких оцінювали глядачі, шляхом незвичайного голосування: вони повинні були покласти горіхи до рук одного із конкурсантів, та вся складність полягала в тому, що час було обідати, а учням горішки припали до смаку, і все ж таки їх вистачило для голосування.

Нелегким для учасників виявився фінальний етап конкурсу – прочитати швидко, виразно, чітко, правильно, без перекручування слів, текст найдовшої скоромовки українською мовою. Переконатися, що це реально, допомогло відповідне відео.

Сумувати глядачам не давали ігри із залом «Як чхає слон?», «Веселий оркестр» та інші.

Переможця визначали по найбурхливішим оплескам. Ним стала Соколенко Дарина, її було нагороджено солодкою медаллю та грамотою «Найкращий скоромовець класу».

Зустріч пройшла жваво та весело, ніхто й не помітив як минув час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.