Коло довіри

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Це свято встановлене у 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН для того, щоб об’єднати родини всього світу і привернути увагу громадськості до багатьох проблем сім’ї.

З цієї нагоди бібліотекою-філією №7 було організовано спілкування з учнями 3 кл. ЗНЗ №6 у форматі «кола довіри» під назвою «Гострі кути сімейного кола».

Бібліотекар мала за мету розширити і поглибити суть понять «суперечка», «конфлікт», «конфліктна ситуація»; допомогти дітям засвоїти правила попередження конфліктів; розвивати уміння аналізувати конфліктні ситуації та вирішувати конфлікти; виховувати толерантність, звичку уважно ставитися до товаришів та родичів, вміння бачити хиби у своїй поведінці і виправляти їх.

Під час спілкування розглядалися різні сімейні ситуації. Діти, у свою чергу, міркували і висловлювали власні думки, як би вони чинили у тому чи іншому випадку.

Головне те, що діти почували себе вільно, були відвертими, задавали багато запитань, ділилися досвідом розв’язання конфліктів у своїх сім’ях, брали активну участь у практичних завданнях.

У процесі кола довіри в черговий раз було підтверджено, що найефективніший засіб вирішення конфлікту – зробити перший крок до примирення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.