Кохання чарівні сторінки

З любові починається життя, вона усе найкраще починає!

А чи знаєте Ви, що таке справжнє кохання?.. Як підібрати потрібні і влучні слова для освідчення в коханні, як висловити своє захоплення коханою людиною, улюбленою тваринкою, книгою? На ці та інші питання намагалися знайти відповідь бібліотечні працівники та активні користувачі бібліотеки напередодні найромантичнішого свята– Дня Святого Валентина.

До Дня відкритих дверей «Кохання чарівні сторінки» відвідувачів центральної міської бібліотеки зустрічала святково прикрашена книгозбірня найрізноманітнішими символами кохання: сердечками, янголами, повітряними кульками.

На побачення з книгою, запросила виставка-інсталяція «Любов дає нам силу і життя», яка дозволила познайомитись з найкрасивішими історіями кохання. Адже у всі віки письменники-лірики описували найсвятіше почуття, яке звеличувало людину і робило її найщасливішою.

Протягом дня бажаючі мали можливість зробити селфі з улюбленою книгою під час селфі-акції «Книга в червоному».

Взявши участь в акції «Валентинка читацьких симпатій», користувачі бібліотеки підбирали потрібні і влучні слова для освідчення в коханні бібліотеці та книзі, розмістивши валентинки на дереві побажань.

Головним акордом свята для учасників клубу «Чарівність» стала літературно-мистецька година «Кохання в житті великих», яка подарувала учасницям романтичні історії з життя відомих українців Павла Тичини, Шолом Алейхема, Євгена Гребінки, Олександра Вертинського та жінок, що дарували крила натхнення цим майстрам пера. А наприкінці заходу не обійшлося без чаювання «чарівниць» з домашньою випічкою, яке пройшло в теплій, невимушеній атмосфері.

Весь день в приміщенні бібліотеки вирувала гарна, романтична атмосфера, адже любов надихає, окрилює, дарує серцю веселку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.