3

Книжковий кастинг «Улюблені книги»

З метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків української та світової літератури, щоб привернути увагу громадськості, діячів державних установ, меценатів та всіх небайдужих, щорічно, починаючи з 2005 року, в бібліотеках України проходить Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», в якому змагаються найактивніші та найзавзятіші читачі – учні 6-7 класів.

Вже стало доброю традицією брати участь в даному конкурсі і для бібліотеки-філії №10. 22 лютого відбувся перший етап конкурсу «Найкращий читач України – 2017». Між собою змагалися учні 6 та 7 класів ЗНЗ №10. Цей етап конкурсу проходив у вигляді книжкового кастингу, програма складалася з декількох видів завдань. Спочатку потрібно було представити себе. Під час виступів діти проявляли фантазію, ерудицію, креативність, демонструючи свої захоплення та артистичні здібності.

Потім відбувалася перевірка знань з різних галузей, представлення улюбленої книги. Як виявилося, учасники книжкового кастингу – справжні гурмани, адже представляли різножанрову літературу: це і Ж.Верн «Двадцять тисяч льє під водою, і Е.Портер «Поліанна», і фантастичні твори Олександра Волкова, і Джоан Ролінг, і різноманітні пригоди героїв В.Нестайка. Не обійшли увагою і твори українських письменників: А.Дімарова, Г.Квітки – Основ’яненка, М.Пригари, В. Рутківського та багато інших.

Атмосфера свята радувала добротою, щирістю, взаємоповагою усіх присутніх. Нелегко було визначати переможців, адже всі учасники були дуже добре підготовлені, мали достатньо високий рівень знань. Та все ж таки переможців було названо: це учениця 6-А класу Сергієнко Вікторія та учениця 7-А класу Меланченко Вікторія.

Тепер на дівчаток чекає участь у другому, міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач року».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.