Книги про кохання на екрані

Напередодні Дня святого Валентина учні 6-В класу НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів школа-мистецтв» поринули в історію виникнення цього романтичного свята, традиції святкування в різних країнах світу та в Україні.

Під час медіа-вікторини «Книги про кохання на екрані», спілкуючись з дітьми, бібліотекар бібліотеки-філії №3 для дітей з’ясувала, що День святого Валентина – одне з найулюбленіших свят! Учасники заходу дізналися з легенди чому кожен шукає свою половинку, що це за свято, чому його називають святом чарівності, романтики і любові. Не обійшлося і без цікавих та захоплюючих конкурсів: «Найкраще освідчення», «Ключі для коханої», «Знаки уваги» та ін.

Але найголовніше – через призму творчості класиків різних часів і країн, перед дітьми було розкрито всю красу й переживання романтичних стосунків головних героїв книг. З екрана про кохання дітям розповіли: молодша донька морського царя Русалонька, працьовита Попелюшка, привітна Спляча красуня і навіть безмежно закохані Ромео та Джульєтта, безстрашна Белла, яка покохала вампіра, та інші цікаві персонажі.

Бібліотекар підібрала найкращі книжки про кохання та ознайомила дітей з красивими літературними історіями. Тому, для багатьох це стало незабутнім книжковим побаченням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.