1

Книга в гості завітала, свято всім подарувала

Завершується Всеукраїнський тиждень дитячого читання — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів.

Закриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання відбулося в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна, 22 березня, вікендом у бібліотеці «Книга в гості завітала, свято всім подарувала». На свято зібралася надзвичайно творчі, талановиті, креативні діти – учні 7-х класів ОНВК №17.

Довгоочікуваний захід був дуже веселим, гамірним та пізнавальним, адже на святі було багато глядачів, учасників гри. Сьогодні діти мали змогу позмагатися між собою. Учні розділилися на дві команди: дівчатка «Україночки» та хлопці «Гуси-Лебеді».

Бібліотекар Дмітрієва Н. золотим ключиком відчинила чарівну браму і гості свята відправилися на чарівні острови Конкурсів, Розваг, Загадок, потрапили до веселої Книжкової країни. Діти взяли участь у дотепних вікторинах та конкурсах: «Привітання», «Логіка», «Книжкова карусель». Весело, із захопленням грали усі присутні у гру- мініатюру «Речі з чарівної торбинки». А гарного настрою додав конкурс-розвага «Вірю-невірю», під час якого діти не лише називали вірну відповідь, а й мали змогу перевтілитися у казкових персонажів.

З тріумфом перемогу отримали «Україночки». Дівчачий розум переміг хлопчачу логіку.

Ось така по-сімейному тепла, невимушена, творча і водночас піднесена атмосфера панувала в бібліотеці.

А далі відбулася вулична акція «Читай сучасну українську книгу, щоб бути в тренді».

Хоча зима не хоче вiдпускати своï права, але снiг i мороз не завадили зібратися на бібліотечному майданчику всіх тих, хто не уявляє свого життя без книжки.

Участники акції мали змогу поспiлкуватися з казковими героями, які пригощали ïх смаколиками, та гарячим чаєм iз самовара «Мухи Цокотухи».

Діти декламували вірші про читання, книгу, бібліотеки. А ще можна було почитати цікаві книжки та журнали. І така приємна дрібничка − сфотографуватися разом з казковими персонажами, які гостинно запрошували до бібліотеки. Всі були задоволені. Майданчик поєднав разом розваги дітей та їх спілкування з книгою.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання закінчився, але читання продовжується, і свято читання завжди разом із вами, зовсім близько — ось тут у нашій бібліотеці!

Ми завжди раді бачити вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.