Книга – найкращий друг

В Україні впевненою ходою іде літо – пора сонця, тепла і відпочинку. Але українським сучасним бібліотекарям це лише на руку! Адже для бібліотеки літо – це період цікавих акцій, дитячих розваг просто неба, читання і моря позитивних емоцій.

Відбір і доставка літератури любителям відпочинку разом з книгою, як правило, відбувається на замовлення, а під час вуличних акцій у бібліотекарів є прекрасна нагода запропонувати читачам видання на різноманітну тематику. А якщо на рекламній полиці не знайшлося книги до вподоби – книгозбірня поруч, головне – «апетит» у читача пробуджено.

Скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Чи читає твій друг? Що читає твій друг? Яку книгу ти порадиш прочитати своєму другу? В доброзичливій, дружній атмосфері на численні запитання бібліотекарів центральної міської бібліотеки м. Олександрії відповідали присутні під час вуличної акції «Книжкова епідемія: зарази друга книгою».

Під час акції бібліотекарі пропонували пересічним громадянам ознайомитися з новинками літератури, які, незважаючи на високі новітні технології, залишаються хорошим другом для кожного. Адже читання кожному дарує радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнаного!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.