1

КМІТЛИВИЙ ТРЕНІНГ «МЕДІАДРАЙВЕР»

Кожен з нас нині має бути медійно та інформаційно грамотним, щоб розуміти стан справ, сприяти безпечному використанню інформації та зручним можливостям спілкування.

Інтернет прийшов в наше життя, ставши невіддільною частиною найближчого оточення.

Це все вказує на те, що суспільство перетворилося на інформаційне – велика частина діяльності та спілкування перемістилася у віртуальний простір. Тому зараз важливою і потрібною є навичка медіаграмотності.

В рамках Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності-2021, співорганізаторами якого цього року виступають ЮНЕСКО та Південна Африка, який проходить з 24 по 31 жовтня 2021 року за темою: «Медійна та інформаційна грамотність для суспільного блага», для учнів Олександрійського ліцею інформаційних технологій пройшов кмітливий тренінг «Медіадрайвер».

Користувач повинен розуміти, наскільки важливо володіти інформацією, зберігати її, систематизувати і передавати, а найголовніше – критично оцінювати, відрізняючи від пропаганди та маніпулятивної брехні, формувати аргументоване власне бачення подій.

Під час тренінгу учні познайомились з поняттям «медіаграмотність» та назвали відомі найпопулярніші види медіа з яких вони отримують інформацію. Виконуючи завдання з карток учні визначили які є форми подання інформації. Пройшовши тест «Чи я телеман?» учасники дізналися наскільки вони невід’ємно пов’язані з телебаченням.

Учнівська молодь ознайомилася з навчальними іграми з медіаосвіти «Медіазнайко», «Медіаграмотна місія» та «Пригоди Літератуса».

Тренінг завершився рефлексією вражень та аналізом отриманих знань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.