Кінопоказ «Операція «Арктика»

День кіно в центральній міській бібліотеці для дітей пройшов феєрично.

В актовій залі бібліотеки зібралися користувачі, з дотриманням усіх санітарних норм (антисептик, рукавички та маски), переглянути кінокартину «Оперція «Арктика» режисера Грете Бьо-Ваал. Захоплююча історія про мужність і відповідальність, становлення особистості та вміння виживати у надскладних умовах.

Сюжет фільму базується на романі норвезького дитячого письменника Лейфа Хамре.

Троє дітей випадково потрапляють на засніжений острів у льодовиках Арктики неподалік від Шпіцбергена. Аби вижити, їм доводиться боротися з негодою, рятуватися від білих ведмедів та шукати їжу. Ніхто з дорослих, що лишилися на материку, не знає, де шукати дітей. Це справжня драматична боротьба за виживання, яку мають виграти дві дівчинки і хлопець.

Стрічка зачіпає тематику адаптації дітей у новому середовищі та колективі, взаємовідносин дітей у сім’ї, а також виживання в екстремальних умовах.

По завершенні показу, глядачі щиро дякували організаторам, висловлювали захоплення стрічкою та з нетерпінням чекатимуть наступного сеансу.

Фільм надано кінофестивалем Чілдрен Кінофест – щорічним міжнародним фестивалем кіномистецтва для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію з найновішими європейськими стрічками та світовою кінокласикою.

https://www.facebook.com/childrenkinofest http://childrenkinofest.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.