Кінопоказ «Кімната 213»

Сьогодні, в центральній міській бібліотеці для дітей, для юних любителів полоскотати собі нерви представлено шведську стрічку режисера Емелі Ліндблом «Кімната 213».

Кінострічка є екранізацією знаменитої новели, написаної автором на ім’я Інгелін Ангерборн. В епіцентрі подій опинилися три дванадцятирічні дівчинки, які приїхали в типовий табір на літні канікули. Спершу все йшло нормально, проте ситуація змінилася, коли в їхній кімнаті прорвало трубу, і вода затопила все. Тоді дівчаток переселили в порожню кімнату під номером 213. Ельвіра, Мейя і Беа зіткнулися з незрозумілими речами: у них стали пропадати речі, фотографії стали спотворюватися, а часом стали доноситися дивні шепотіння, що виходять з нізвідки. Спершу героїні думали одна на одну, але незабаром стало очевидно, що те, що відбувається – справа рук когось або чогось потойбічного, що проживає в темряві й самотині вже тривалий час.

Показ проходив з дотриманням усіх необхідних санітарних норм в умовах послаблення карантину (дистанція, антисептик, рукавички та маски).

Фільм надано кінофестивалем Чілдрен Кінофест – щорічним міжнародним фестивалем кіномистецтва для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію з найновішими європейськими стрічками та світовою кінокласикою.

https://www.facebook.com/childrenkinofest http://childrenkinofest.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.