Хто Шевченко для світу та України

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України. Щороку в бібліотеках відзначають день народження Кобзаря.

Цікаво пройшла година інформації «Хто Шевченко для світу та України», де бібліотекар бібліотеки-філії №3 Давидюк А.С. та бібліотекар ЗНЗ № 7 Данилко С.П. розповіли учням 6-го класу про окремі миті життя вірного сина свого народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Учні дізналися про великий талант Шевченка не тільки як письменника, а й як художника. Про його тяжку долю, що Шевченко прожив лише 47 років. 24 з них провів у кріпацькому рабстві, 10 років – у тюрмах та на засланні, решту майже постійно знаходився під недремним жандармським оком, воював із нестатками і нуждою та самотністю, помирав у казенній комірчині. До уваги дітей було представлено відео «Тарасові шляхи». Діти читали вірші великого поета.

Творчість Тараса Шевченка давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.