Хто багато читає, той багато знає

Саме ці слова стали лейтмотивом проведення голосних читань «Хай живе книга!» в рамках обласної бібліотечної акції «Читай, я буду слухати!».

Мета якої – заохочення дітей до читання та відродження традицій родинного читання, підвищення значення і ролі бібліотеки у піднятті престижу книги, популяризації кращих літературних творів для дітей.

7 та 9 червня до ЦМБД ім. Ю.Гагаріна завітали діти початкових класів з загонів «Смайлики», «Водограй», «Сонечко» пришкільного табору ОНВК №17. Для нашої бібліотеки є дуже важливим те, щоб кожна зустріч читача з книгою залишила приємні враження, запам’яталась назавжди, виникло бажання відвідувати наш заклад якомога частіше. Зустрічі з казкою для школярів була досить цікавою і захопливою. Діти з задоволенням слухали казкові історії, брали участь у вікторинах, іграх, обговоренні.

Учні з загону «Смайлики» з захопленням слухали про веселих, дотепних учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання — зайчика, їжачка та їхніх однокласників з книги Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі», яку їм читали бібліотекарі Штефан Т. та Волкова Г.

Усі учасники активно долучились до обговорення прочитаного, розповідали, що їм сподобалось, а що ні, відповідали на запитання вікторини, зачитували найбільш цікаві уривки, розглядали ілюстрації, переглядали мультфільм. Кожна дитина мала змогу поділитися особистими враженнями від прочитаного.

Особливо цікавим було знайомство з книгою Тетяни Винник «Відлуння нашої хати». У сяйві сонця та чарівності кімнати казок діти познайомилися з дівчинкою Даринкою та її другом хлопчиком-відлунням на ім’я Талалайко. Унікальним у повісті є те, що головний герой Талалайко розмовляє приказками. Це сповнює текст гумором, актуалізує дитячу увагу, робить процес читання цікавим, захоплюючим та повчальним.

Під час заходу діти проявили себе активно і грали в ігри, відгадували загадки, ребуси. А ще щоб зацікавити малечу бібліотекарі підготували лялькову виставу про дружбу. Лялькову виставу діти сприйняли з теплом і увагою

Цей захід був проведений з метою створення позитивного настрою у дітей, залучення їх до активного читання разом з друзями, а також показати що літо можна провести цікаво з книжкою.

Гарна книжка – безмежний і мудрий світ, в котрому кожен відшукає для себе порадника і друга. Акція триватиме до листопада місяця, бібліотекарі запрошують дітей і батьків – приєднуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.