Хроніка подій «Майдан стогнав, а Сотня в небо йшла»

Майдан 2014-го став символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей.

І за право їх здобути, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, більшість із них – молоді, сильні, ті, хто тільки починав жити.

Пройшло п’ять років від трагічних подій на Майдані. 20 лютого вся Україна вшановує учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Працівники бібліотеки-філії №10 спільно з учнями 8-А класу ЗНЗ №10 долучилися до вшанування пам’яті загиблих на майдані та переглянули хроніку подій 18-20 лютого 2014 року, ознайомилися з причинами початку Майдану, з подіями які цьому передували.

Та ніякі слова не можуть передати суть побаченого, тому бібліотекар запропонувала присутнім переглянути відео «MAIDAN’2014. НЕБЕСНА СОТНЯ», з якого діти зрозуміли настільки кровопролитними були ті події.

Новітні герої, Герої Небесної сотні… Їх імена уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам’ять нагадуватиме про їхні відвагу, мужність і самопожертву в ім’я свободи. Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу, над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.