1

“Храм мудрості – книжковий храм»

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції…

Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

До бібліотеки-філії № 3 по обслуговуванню дітей завітали маленькі гості з дитячого садочка №25 групи «Горобинка». Бібліотекарі провели для них екскурсію поличками бібліотечних надбань “Храм мудрості – книжковий храм», мета якої полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, вихованні охайності до книги, в наданні перших порад, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.

Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекарів, відповідали на запитання, які підготували для них працівники бібліотеки. У дитячій бібліотеці є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Пізнайко», «Смайлик», «Барвінок», «Колобочок», «Жасмин», «Маленький розумник», «В гостях у казки» та «Яблунька».

Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок. Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати нашими користувачами.

Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.