1

Хай яскраво сонце світить і щасливі будуть діти

«Діти – квіти життя». Цей вислів ніколи не втратить своєї актуальності.

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, в ЦМБД ім. Ю.Гагаріна утворилася справжня оранжерея унікальних квіточок. Цілий день тут було весело та гамірно. Адже де як не в дитячій бібліотеці вітати дітлахів зі святом?

Бібліотекарі в образах казкових героїв зустрічали школярів ЗНЗ І-ІІ ступенів №8 та Щасливської ЗОШ. Після екскурсії по бібліотеці і обов’язкового відвідування міні-зоопарку, дітлахи потрапили в підводний світ Морського царя на бібліо-шоу «Хай яскраво сонце світить, хай живуть щасливо діти». Активну участь діти брали не лише в іграх та змаганнях, а й організації та проведенні «конкурсу краси», в якому прийняли участь Русалонька, Царівна Жаба та морячка Соня. Кожна з претенденток отримали почесні звання «Міс чарівність», «Міс досконалість», «Міс глядацьких симпатій». А винагородою для кожної стали гучні оплески та веселий танець разом з усіма присутніми.

Родзинкою свята були виступи читачів бібліотеки Могілєй Вероніки та Бесараб Кіра, вихованців вокального гуртка БДЮТ Олександрійської міської ради.

Від молодших до старших учнів, абсолютно кожному сподобалось бібліо-шоу влаштоване бібліотекарями. Навіть присутні вчителі на мить відчули себе дітьми, із задоволенням приймали участь в естафетних змаганнях та запальних танцях.

1 червня учасниками святкового дійства стали і діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Олександрійський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і творчий колектив бібліотеки створили на святі атмосферу добра і безтурботності. Діти брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, танцювали і співали разом із яскравими персонажами.

Зачаровані грою та сценічними костюмами, присутні із задоволенням фотографувалися, а по завершенні разом з казковими персонажами відправилися на подвір’я бібліотеки, де влаштували конкурс малюнок на асфальті «Літо! Я! Моя сім’я!». Наприкінці заходу малеча отримала солодкі подарунки від міського голови С.Цапюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.