Хай буде з нами великодня казка

Весняного дня, коли оживає природа, приходить до нас, українців, світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом, випеченою маминою паскою і кольоровими крашанками.

Це свято, яке несе з собою віру, надію і любов, символізує перемогу добра над злом, світла над пітьмою, уособлювало примирення і прощення.

З метою збереження споконвічних традицій наших предків Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна спільно з Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували етнографічне свято «Хай буде з нами великодня казка».

5 та 6 квітня в бібліотеці панувала справжня Великодня атмосфера. На родинне свято були запрошені діти з інвалідністю Громадської організації «Віра», діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та користувачі бібліотеки.

Цікавою та змістовною для дітей була ігрова подорож до незвичайної країни Великодня. Яскраві і веселі персонажі театралізованого дійства: Вістунець, Писанка, Курочка, Вовчик та Кролик не залишили малечу байдужою. А ще були ігри, розваги, запальні танці та веселі конкурси, які так до вподоби нашим дітлахам та їх батькам.

На святі діти не тільки гарно провели час, але й ознайомилися з біблійними історіями про життя Ісуса Христа, дізналися про звичаї та обряди святкування Великодня. Бібліотекарі розповіли читачам про українську писанку – символ весняного відродження природи.

Привітали присутніх зі святом і вокалісти студії художньої творчості «Universal Art» (керівник Наталія Подкур).

Наприкінці заходу кожній дитині разом з побажаннями миру і добра від міського голови С.Цапюка було вручено солодкий подарунок – пасочку.

Великдень – найвеличніше свято нашого народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.