Казковий світ Лариси Ніцой

Сьогодні бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей та маленькі читачі – учні НВК «Олександрійський колегіум», ОНВК ЗНЗ №17, ОНВК ЗНЗ №9 та Приютівського ЗНЗ – мали чудову нагоду не тільки поспілкуватися зі справжньою українською письменницею, а й стати учасниками Свята Книги, яке блискуче подарувала нам Лариса Ніцой.

Вона, тонко знаючи психологію дітей, показала їм, що читання – захоплююче заняття, а книга – це чудова розвага, навіть гра. Лариса Ніцой настільки цікаво розповідала, як народжується кожна її книга, як з’являються ілюстрації, що навіть дорослі на мить забували про буденні проблеми і самі поринали у світ казки.

Пані Лариса викликала дітей на щиру розмову по надважливих питаннях: доброта, співчуття, толерантність. А допомогла у цьому книга «Дві бабуськи в незвичній школі або скарб у візку», в якій вперше в українській літературі головним героєм є хлопчик з обмеженими можливостями – у візочку. Письменниця дуже тонко змогла привернути увагу до хлопчика-візочника та проблем таких же дітей, навіть закликала школярів, коли вони здобудуть освіту, серйозно зайнятися облаштуванням території українських міст для людей з інвалідністю, щоб їм усе було доступно: транспорт, розваги, медицина, освіта.

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей також порадували Ларису появою веселого кота з її персонального сайту «Казковий світ Лариси Ніцой».

Зустрічі письменниці з маленькими мешканцями Олександрійської територіальної громади були напрочуд теплими і щирими, вони точно залишать позитивний слід у дитячих душах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.