Казковий Новий рік!

Новий рік – чарівний час! Час, коли більшість з нас знову починає вірити в казку, і в кожному з нас ніби прокидається маленька дитина.

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, в центральній міській бібліотеці для дітей відбуваються новорічні дива…

Магічне дійство відбулося навколо ялинки: до діточок пільгових категорій завітали казкові та літературні персонажі, створивши біля зеленої красуні чарівний антураж.

Цього року на малечу, та й на присутніх дорослих, чекала неймовірна історія викрадення однієї маленької, але дуже важливої стрілочки. Чому важливої? А тому, що саме ця стрілочка ходить по колу чарівного годинника і сповіщає прихід Нового року.

У казковій країні дітлахів очікували приємні несподіванки та сюрпризи: хороводи, танці, пісні, розваги та ігри. Участь взяли 40 маленьких олександрійців із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в центрі соціальних служб.

Наприкінці заходу від імені міського голови Сергія Кузьменка та міської ради кожен малюк отримав пакунок солодощів.

Крім того, до акції долучився Кіровоградський обласний фонд захисту дітей «Логос», який привіз новорічні подарунки для малечі.

Але і це не все… Адресно смаколики отримали і діти-інваліди, що перебувають на обліку в громадських організаціях «Віра» та «Серце матері», і діти загиблих учасників бойових дій на Сході України, й з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Магією новорічного свята було охоплено 177 дітей різних категорій і вікових груп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.