1

Казкова містерія «Хелоу, Хелловін!»

ДРУЗІ! Ви ж пам’ятаєте, що наближається Хелловін?!

Дехто стверджує, що Хелловін – «не наше» свято. Та працівники центральної міської бібліотеки для дітей разом зі своїми читачами вирішили використати це свято як привід для фантазії, творчості та гарного настрою.

Таємнича мелодія, фантастичні декорації, павучки на стінах, привиди, летючі миші під стелею, «світильники Джека», цікавезні книги, а ще – і це найголовніше – дітлахи в костюмах та масках в стилі «Хелловіну». Так-так, це була казкова містерія «Хелоу, Хелловін!», влаштована бібліотекарями.

Під час театралізованого дійства всі учасники дізналися про історію виникнення цього свята, про розвиток і поширення звичаю святкування Хелловіну або Свята гарбуза в усіх англомовних країнах та у нас.

На гостей чекала добірка цікавих книг, в яких згадується магія та потойбічні сили. З великим задоволенням діти брали участь у розгадування вікторин, ребусів, кросвордів.

Свято було влаштоване так, щоб усім було весело, щоб учасниками ігор стали майже усі. А ігор було чимало, та ще й незвичних: «Блукаючий вогник», «Бережіть очі», «Світ навиворіт», «Шлях через болото», «Зроби мумію», «Знайди бридкий предмет у скриньці».

Розважали маленьких читайликів казкові та літературні герої – дві чарівні відьмочки, зовсім не страшна Баба Яга та загадковий Привид.

Не можна, звичайно, не згадати і про святкову дискотеку від маленького Гарбузика (Каміла Лихопой): танцювали і підспівували усі, відкинувши сором’язливість та скутість.

Кінцівка заходу, як завжди, була приголомшлива – на гостей чекав «тунель жахів»: відвідувачі свята пройшли таємними лабіринтами «печери Арагоги», зустрілися з чаклункою, місцевим привидом та героями книг Дж. К. Ролінґ «Гаррі Потер…». Ця розвага – скоріше, весела, ніж страшна, її полюбляють діти вже не перший рік, адже такий вид дозвілля – саме те, чого зараз потребують діти: веселощів, відпочинку, спілкування у гарній компанії.

Свято в бібліотеці проходило протягом 2 днів, близько 70 хелловінських веселунів гарно розважилися та отримали корисні рекомендації щодо читання. Зрозуміло, не обійшлося і без фотосесій у святкових бібліотечних декораціях.

Одним словом, Хелловін у бібліотеці, був чудовою нагодою гарно провести вільний час та дізнатися багато цікавого і корисного про хелловінські святкування – частину європейської культури, всесвітньої спадщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.