Казкарів побільше знай, казочки ти їх читай

Продовжується тиждень дитячого читання. Сьогодні працівники бібліотеки-філії № 3 для дітей завітали в гості до своїх маленьких друзів – першокласників гімназії ім. Т. Г. Шевченка.

Бібліотекарі запропонували їм казкову мозаїку «Казкарів побільше знай, казочки ти їх читай». Діти поринули в добрий, неосяжний, дивовижний казковий світ…

Інна Миколаївна розповіла дітлахам про добрі, мудрі, чарівні казки, які живуть в бібліотеці, про те, що вони несуть доброту і мудрість, навчають і дітей, і дорослих.

За допомогою вікторини «Казки мого дитинства» учні пригадали назви казок, в яких трапляються чарівні пригоди, живуть незвичайні речі, діють чаклуни та чародії. Хлопчики та дівчатка гарно відповідали на поставлені запитання, а над деякими логічними завданнями діткам прийшлось добре подумати, пригадати всі прочитані та почуті казки.

Але найбільше позитивних емоцій школярики отримали під час гри, за умовами якої, із переліку героїв тої чи іншої казки, потрібно було «прибрати» зайвих. Найбільш кмітливі та уважні читачі проявили себе, розгадуючи хитромудрі загадки на казкову тематику.

Учні довели бібліотекарям, що люблять читати казочки й знають їх дуже багато.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.