1

Карта єПідтримка: оформлення та витрати

«єПідтримка» – це державна програма з виплати 1000 гривень громадянам України, які пройшли повну вакцинацію проти коронавірусної хвороби COVID-19.

27 січня відбувся тренінг «Карта єПідтримка: оформлення та витрати» з курсу «Електронні сервіси та послуги» Вищої народної школи, що діє при Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Як оформити спеціальну картку єПідтримка, як замовити кошти? Де можна витратити дані кошти та протягом якого часу це буде можливо? Що саме необхідного для того щоб отримати картку єПідтримка, як саме замовити кошти та як можна їх витритати – розповіла бібліотекар інтернет-центру.

Оформити спеціальну картку єПідтримка можна в одному з банків-партнерів. Оформлення картки безоплатне як онлайн, так і офлайн у відділенні банку. В онлайн-банкінгу картку можна отримати за 1 хв.

Тож, якщо ви маєте зелений COVID-сертифікат в застосунку Дія та не знаєте як оформити спеціальну картку єПідтримка, звертайтеся до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, де вам завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.