Історичний репортаж «Олександрія: роки обпалені війною»

Ми думаємо про вас, хто не повернувся з битви, Ми пам’ятаємо вас і через гони літ. Ми будемо за вас свій рідний край любити, І на землі своїй лишати добрий слід.

Сьогодні олександрійці відзначають знаменну дату – День визволення рідного міста від фашистських загарбників. Не залишились осторонь цієї героїчної дати і бібліотекарі бібліотеки-філії №10. Історичний репортаж «Олександрія: роки обпалені війною», учасником якого стали учні 5-Б класу ЗНЗ №10, познайомив присутніх з подіями звільнення нашого рідного міста від окупації.

Особливу увагу бібліотекарі приділили подвигу танкістів роти старшого лейтенанта Л. Баранникова, адже ця рота особливо відзначилася в бою з окупантами при звільненні від гітлерівських військ Олександрійщини. Згадали імена 6 олександрійців, які були учасниками параду Перемоги 1945 року: Терещенка А.А., Позняка І.А., Венедіктова О.О., Білолапоткова Д.О., Короля М.О., Безпальченка А.М.

Звичайно, не обійшли увагою і таких легендарних та добре відомих для олександрійців імен, як Петро Кирилович Кошовий та Антоніна Федорівна Худякова.

Пам’ятаймо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли визволенню Олександрії від фашистських загарбників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.