Історичний екскурс «БАРВИСТИЙ СВІТ ВИШИВАНКИ»

Цього року День вишиванки випав на 19 травня.

Святкувати його почали не так давно, але ця традиція вже встигла міцно закріпитися у свідомості багатьох людей. Свято відзначається щороку у третій четвер травня, а головне, що треба зробити цього дня – вдягти вишиванку на роботу, навчання чи просто на прогулянку. І особливо важливо це зробити зараз.

День вишиванки цікавий тим, що не прив’язаний до жодного державного чи релігійного свята, він цілком самодостатній та цікавий без зайвих нюансів.

19 травня, Центральна бібліотека Олександрійської міської ЦБС провела історичний екскурс «Барвистий світ вишиванки» на онлайн-платформі Zoom, в рамках обласної акції «Вишиванка – магічний код нації». До заходу долучилися учні 6-х класів Ліцею інформаційних технологій – спеціалізованої школи ІІ ступеня.

Зустріч пройшла у формі бесіди, в ході якої бібліотекар привернула особливу увагу до історії створення вишиванки та різноманітності її як українського національного вбрання.

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.