Іспитові сесії в бібліотеці для юнацтва

Протягом чергового тижня лютого 18 претендентів із Дніпропетровської (м. Кривий Ріг, смт. Кринички) та Кіровоградської (м. Кропивницький, м. Олександрія, м. Світловодськ, м. Знам’янка, м. Долинська, смт. Онуфріївка, смт. Петрово, смт. Устинівка) областей успішно перевірили свої знання української мови в одному з пунктів іспитування – бібліотеці для юнацтва.

Усі учасники іспиту вже знають свої результати, а тому чекають, поки їх сертифікати буде згенеровано на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/). Через спроби дестабілізації роботи Національної комісії можливі затримки в оформленні документів. Слідкуйте за новинами на офіційному порталі https://mova.gov.ua/.

Для всіх, хто в майбутньому складатиме іспит, просимо врахувати додаткові вимоги: претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок, середу, четвер та п’ятницю о 10 год або 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.